Follow us
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
تحریم های ایالات متحده آمریکا روسیه صادرات سودا سوزی آسیب دیده است
Apr 18, 2018


پس از سهولت مسائل تجاری میان چین و ایالات متحده، روسیه به زودی از دور جدید تحریم ها و بازار بورس سهام خبر داد. با این وجود، به دلیل تحریم ها نمی تواند صادر شود، در ایالات متحده یک ماده شیمیایی وجود دارد که به شدت مجروح خواهد شد. این سود سوز است
اخیرا وزارت خزانه داری ایالات متحده تحریم های جدیدی را علیه روسیه اعمال کرد و تحریم های اعمال شده علیه 38 افراد و اشخاص روسی را تحریم کرد. تحریمها شامل الگ Deripaska، تجارت روسیه، رئیس جمهور روسیه گازپروم، و الکتریک میلر، و مدیر عامل بانک تجارت خارجی روسیه آندره کستین.
براساس گزارش رسانه های خارجی، تحریم های ایالات متحده علیه شرکت های روسی ممکن است تقاضای صادرات سودا سودا را در ایالات متحده تضعیف کند. بدتر از همه، تقاضا برای سودا سودا در برزیل تحت تاثیر کاهش تولید پالایشگاه آلومینا قرار گرفته است، زیرا تنظیم کننده ها در حال بررسی مشکلات آلودگی رودخانه هستند.
ده ها شرکت روسی که توسط ایالات متحده تحریم شده اند، از جمله شرکت اتحادیه روسیه Alcoa، یکی از بزرگترین تولید کنندگان آلومینیوم در جهان است.
سود سوزآور یک ماده مهم مهم برای صنعت آلومینا است و صنعت آلومینیوم روسیه، خریدار اصلی سودا سودا در ایالات متحده است. به طور خاص، UC RUSAL به طور معمول حدود 300000 تن در سال سالانه سودا سوزاننده ایالات متحده را خریداری خواهد کرد.
در حال حاضر، شرکت RUSAL دارای هفت پالایشگاه آلومینا است و ظرفیت تولید سالیانه آن 10.5 میلیون تن است. گیاهان در روسیه، ایرلند، ایتالیا، گینه و جامائیکا قرار دارند.
این تحریم ها از UC جلوگیری می کند از سودا سودا از ایالات متحده خریداری کند. یکی از معامله گران گفت: "این موجب ایجاد برخی تغییرات در جریان تجارت خواهد شد."
علاوه بر این، مقامات نظارتی زیست محیطی برزیل، بزرگترین تولید کننده آلومینیوم هیدلو را در جهان به نصف تولید افزایش دادند. پس از آن، صنایع سودا سودا ایالات متحده در کاهش تقاضای صادرات با عامل دیگری نادرست مواجه است.
بارندگی های شدید در برزیل در اواسط فوریه، ناحیه ای را که کارخانه قرار گرفته بود، فرو ریخت و منجر به نشت بوسیله بوکسیت شد. دفتر محیط زیست درخواست کاهش تولید را با 50 درصد کاهش داد.
گیاه Hydro واردات 50،000 تن در ماه (600،000 تن در سال) سودا سودا از ایالات متحده است. پس از کاهش بار آن، تا 25000 تن در ماه کاهش خواهد یافت.