Follow us
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
رشد بازار Hydroxyethyl Methacrylate طولانی تر است
Apr 03, 2018

بالا آمدن! رشد بازار هیدروکسی اتیل متاکریلات دیگر تعلیق نیست - هزینه ها بالا است، تقاضای ترمینال خوب است، و سفارشات تجارت خارجی به صورت فعال مورد بررسی قرار می گیرند!
به تازگی، عرضه کلی هیدروکسی اتیل متاکریلات در بازار بین المللی همچنان به شدت ادامه دارد. در ژاپن، بخش عرضه هیدروکسی اتیل متاکریلات سخت است. در این مرحله مشتریان اصلی اغلب عرضه می شوند. قیمت بازار طلا در ایالات متحده به 4600 دلار آمریکا افزایش یافته است. بیش از یک تن، و رد می کند دوره دیر قیمت بازار با نام تجاری ادامه افزایش می یابد. شور و شوق داخلی اخیر برای صادرات محصولات مانند هیدروکسی اتیل متاکریلات تبدیل شده است بیشتر و بیشتر مثبت است، و تقاضای داخلی در سطح داخلی نیز بیشتر آشکار شده است. قیمت دوم بازار Evonik از هیدروکسی اتیل متاکریلات افزایش به 36000 یوان / تن و یا حتی بالاتر، و گردش مالی کلی بیشتر مثبت بود. انتظار میرود فضای معامله واقعی هیدروکسی اتیل متاکریلات داخلی در ماه آوریل همچنان مثبت و قیمت بازار باقی خواهد ماند. قیمت اصلی معامله در بازار به 30،500 یورو در تن رسید. قیمت های بازار هیدروکسی اتیل متاکریلات و دیگر محصولات ممکن است ادامه یابد.
اول از همه، با هزینه بالا، قیمت بازار HEMA همچنان افزایش می یابد بدون تعلیق! قیمت بازار مواد خام هیدروکسی اتیل متاکریلات قوی است و عرضه تنگ است. تحت فشار فشار هزینه، قیمت بازار ادامه خواهد یافت و به افزایش قیمت ها ادامه می دهد.
دوم، تقاضا برای سوالات مثبت است. برخی از کاربران HEMA سهام کمتری دارند و مشتاق خرید هستند. عرضه هیدروکسی اتیل متاکریلات در بازارهای اروپایی و آمریکایی تنگ است و فضای درخواست واقعی مثبت است. تقاضای خرید واقعی کاربران نهایی داخلی داخلی به تدریج بهبود یافت.
انتظار میرود که کلیت تجارت داخلی هیدروکسی اتیل متاکریلات در سالهای پایانی بهبود یابد و علاوه بر این، قیمت بازار همچنان در سطح بالایی با وجود هزینه بالا ادامه خواهد یافت.