Follow us
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
اتیلن گلیکول: اطلاعیه در مورد تنظیم نرخ دیگ بخار اتیلن گلیکول و اتیل دی اتیلن گلیکول مونوبوتیل اتر
Apr 09, 2018


بعضی از شرکت کنندگان در بازار اخیرا توجه خود را به اعلام یک مالیات ضد مالیاتی در یک نقطه از سوی وزارت بازرگانی اعلام کرده اند. متن این اعلامیه به شرح زیر است:

اعلامیه وزارت بازرگانی در مورد تنظیم مقررات تخفیفی برای واردات جزئی از اتیلن گلیکول و دی اتیلن گلیکول

[ناشر] جمهوری خلق چین وزارت بازرگانی

[منتشر شده] شماره 32 از 2018

【تاریخ انتشار】 4 آوریل 2018

در تاریخ 25 ژانویه 2013، وزارت بازرگانی (که بعدها به عنوان آژانس تحقیقاتی نامیده می شود) اعلامیه شماره 5 اطلاعیه شماره 2013 را صادر کرد تا عوارض ضد دامپینگ را در مورد اتیلن گلیکول وارداتی و دی اتيلن گلیکول مونوبوتیل اتر وارد شده در ایالات متحده و اروپا اتحادیه 5 سال از تاریخ 28 ژانویه خواهد بود.

در 8 فوریه سال 2017، شرکت جیانگسو دانا شیمی، آموزشی ویبولیتین (که بعدها به عنوان متقاضی صنعت داخلی نامیده می شود) صنایع مونووبیل اتر اتیلن گلیکول و دیتیلن گلیکول را در چین به نمایندگی از مقامات تحقیقاتی اعطا کرد و ادعا کرد که ایالات متحده و Ineos اتحادیه اروپا پس از داوری نهایی. تخلیه شیمیایی اتیلن گلیکول و دیتیلن گلیکول مونو بوتیل اتر به چین توسط Chemical Lavala Co. Ltd. Ltd. افزایش یافته است، بیش از میزان مالیات ضد دامپینگ تعیین شده توسط حکم نهایی، و نیاز به تولید مواد خام محدود در ایالات متحده و اتحادیه اروپا Ineo Chemicals Lavala Limited. مقررات ضد دامپینگ مربوط به واردات این شرکت از اتیلن گلیکول و دی اتیل گلیکول مونووبایلیل اتر به بررسی موقت دامنه های dumping و dumping پرداختند.

طبق مقررات مندرج ماده 49 «مقررات ضد دامپینگ جمهوری خلق چین» و «مقررات موقت برای بازبینی مدت و زمان فروش و فروش»، مركز تحقیقات وضعیت امكان پذیر بودن متقاضی را بررسی كرده است، قیمت صادرات محصول تحت بررسی و ارزش طبیعی. . مقامات تحقیق در نظر داشتند که این برنامه شرایطی را برای بازبینی و ضمیمه پرونده تعیین شده در "مقررات ضد دامپینگ جمهوری خلق چین" و "قوانین موقت بازپرداخت میان مدت" مطابقت داد.

در تاریخ 12 آوریل 2017، آژانس تحقیقاتی اعلامیه ای صادر کرد و تصمیم گرفت اقدامات ضد دامپینگ مربوط به واردات اتیلن گلیکول و دیتیلن گلیکول مونوبویلیل اتر را که از ایالات متحده و اتحادیه اروپا وارد شده بود، تخلیه و تخلیه کند. Ineos Chemical Lawarra Co.، Ltd. بررسی میان مدت محدوده تحقیق بررسی ارزش نرمال، قیمت صادرات و حاشیه نهایی اتیلن گلیکول وارداتی و دیتیلن گلیکول مونووبایلیل اتر از ایالات متحده و اتحادیه اروپا Ineo Chemicals Lavala است. محصول مورد بررسی برای بررسی بازبینی مشابه محصول مورد بررسی برای اقدامات اصلی ضد دامپینگ، یعنی مونوبوتیل اتر اتیلن گلیکول و دی اتیل گلیکول بود. این محصول در "تعرفه واردات و صادرات جمهوری خلق چین" طبقه بندی شده است: 29094300.

با توجه به نتایج بازبینی میان مدت بررسی تحقیقات ضد دشتی، وزارت بازرگانی به کمسیون گمرک گمرک شورای دولتی برای اجرای اقدامات ضد دامپینگ پیشنهاد داد. با توجه به ماده 50 "مقررات جمهوری خلق چین در مورد مقررات ضد دامپینگ" و تصمیم کمیسیون گمرک گمرک شورای دولتی، موضوع مربوطه به شرح زیر اعلام می شود:

اول، بررسی حاکم است

پس از تحقیق، وزارت بازرگانی تصریح کرد که در طول دوره بازبینی این بازنگری محصول مورد بررسی قرار گرفته است.

دوم، اقدامات ضد دامپینگ

با توجه به "مقررات جمهوری خلق چین در مقررات ضد دامپینگ"، کمیسیون گمرکی گمرک شورای دولتی تصمیم گرفته است که از 12 آوریل سال 2018، اترهای مونوبوتیل اتیلن گلیکول و دیتیلن گلیکول وارداتی ایالات متحده و اتحادیه اروپا باید با نرخ زیر مقرر داشته شوند: مقررات ضد دامپینگ:

شرکت آمریکایی

1. Yikestar شیمیایی محصولات شرکت، آموزشی ویبولیتین

(EquistarChemicals، LP) 37.5٪

2. Eastman Chemical Company

(Eastman Chemical Company) 46.9٪

3. Dow Chemical Company

(شرکت شیمیایی داو) 75.5٪

4. سایر شرکتهای آمریکایی

(همه چیز دیگر) 75.5٪

شرکت اتحادیه اروپا

1. Ingredi شیمی Lavala شرکت، آموزشی ویبولیتین

(INEOS Chemicals Lavera SAS) 43.5٪

شرکت سیسول آلمان با مسئولیت محدود

(Sasol آلمان آلمان) 10.8٪

3. Sasol Solvent آلمان آلمان

(Sasol Solvents آلمان آلمان) 10.8٪

4. BASF اروپا

(BASF SE) 18.8٪

5. سایر شرکت های اتحادیه اروپا

(همه چیز دیگر) 43.5٪

سوم، روش تحمیل مقررات ضد دامپینگ

از تاریخ 12 آوریل 2018، زمانی که واردات واردات محصولات تحت تحقیق را انجام می دهد، باید آن ها را به گمرک جمهوری خلق چین واگذار کند. مقررات ضد دامپینگ براساس قیمت مورد نظر محاسبه می شود که طبق فرمول زیر محاسبه می شود: مقررات ضد دین = قیمت پرداخت شده از قبیل مقررات دائمی × نرخ مالیات ضد دامپینگ. مالیات بر ارزش افزوده مربوط به لینک واردات باید از قیمت وظیفه که توسط آداب و رسوم همراه با وظایف و مقررات ضد دامپینگ به عنوان قیمت مالیاتی تایید شده است، محاسبه شود.

IV بازنگری اداری و دادگستری اداری

طبق مقررات ماده 53 مقررات ضد انحصاری جمهوری خلق چین، در صورت عدم رضایت از تصمیم این بررسی، ممکن است برای بازنگری اداری مطابق با قانون اعمال شود و همچنین ممکن است دادگاه مردم را بر اساس قانون

V. این اعلامیه از تاریخ 12 آوریل 2018 اجرا شده است

محصولات تحت بررسی که به وضوح نشان می دهد اقدامات ضد دامپینگ در اعلامیه، اتیلن گلیکول و مونوبوتیل اتر دیتیلن گلیکول است. این محصول در "تعرفه واردات و صادرات جمهوری خلق چین" طبقه بندی شده است: 29094300. شماره تعرفه برای اتیلن گلیکول 29053100 است. پشتیبانی چندانی از این موج تجمع بازار اتیلن گلیکول وجود دارد که نزدیک به این خبر مرتبط است .

اخیرا توزیع کالا در بنادر شرقی چین نسبتا متمرکز شده است. دارنده ها تمایلی به فروش در قیمت های پایین دارند و قیمت بازار به پایین به پایین باز می گردد. انتظار میرود در سه ماهه دوم، میزان عرضه و تقاضا از اتیلن گلیکول از ذهنیت بازار در حفظ اتیلن گلیکول و فصل پایدار انتظار میرود. جريان نقدينگي در محل برگزاري شديدتر شده است و موجودي بندر تا حد زيادي بسته است. بازار هنوز هم به خوبی پشتیبانی می شود. پیگیری بر تأثیرات بی ثباتی محیطی خارجی در جنگ تجاری چین و آمریکا تمرکز خواهد کرد.

در اینجا، محبوبیت اتیلن گلیکول مونوبوتیل اتر به عنوان یک مایع قابل اشتعال بی رنگ، دارای طعم و مزه اتر متوسط و سمیت کم است. محلول در آب و الکل، با رقت بالا از هیدروکربن نفت، مشتق شده از عمل اتیلن اکسید و n-butanol.