Follow us
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
بوتانون: بازار در پایان ماه سقوط کرد چه چیزی در ماه مه انتظار می رود؟
May 02, 2018


در ماه آوریل، با توجه به بازار عرضه و تقاضای بازار بوتانون و احساسات نزولی، قیمتها به طور کلی روند نزولی را نشان دادند. در طول ماه، بازار چین شرقی به میزان 1800 یورو در تن کاهش یافت و در بازار چین جنوبی نرخ کاهش در حدود 2،000 یورو در هر تن بود که هر دو کاهش یافتند. 8 هزار پاس با کاهش سریع قیمت butanone، در پایان ماه، قیمت کارخانه متوقف شد و ذهنیت معامله گران شروع به تغییر کرد. قصد ادامه فروش کم هزینه در ابتدای دوره قبلی همچنان پایین بود. علاوه بر این، پس از کاهش شدید بوتانون، فضای کابینت محدود بود و خلق سهامداران همچنان تضعیف شد. برخی از پیشنهادات شروع به تست کردند. علاوه بر این، بعضی از واسطه ها برای بازپرداخت بازار وارد بازار شدند. به طور کلی، احساسات بازار بوتانون کمی کاهش پیدا کرد. بازار ممکن است روز تعطیلات ماه مه را تحت سلطه قرار دهد، اما انتظارات بازار برای ورود به بازار ماه مه چه هستند؟ عواملی که توجه را جلب می کنند چیست؟

از آغاز نصب گیاهان بالادست، گزارش شده است که گیاه بوتانون 80،000 تن در سال در Taizhou Donglian Chemical در طول تعطیلات آخر هفته متوقف شده است و انتظار می رود حدود 2 ماه باشد و اخیرا هزاره. علاوه بر این، نشست سران سازمان همکاری های شانگهای در استان چینگدائو، استان شاندونگ از 9 ژوئن تا 11 ژوئن برگزار می شود. یک گیاه بوتانون 80،000 تن در سال در Qixiang وجود دارد و تولید این دستگاه از مطالعه خارج نمی شود. هیچ برنامه تعمیر و نگهداری دقیق برای کارخانه های دیگر وجود ندارد و اکثر تولید نسبتا پایدار است. به طور کلی، عرضه بازار در نیمه اول ماه مه به طور کلی پایدار بود، اما به عنوان منبع بازار هضم شده و قله ها بر سایر عدم اطمینان تاثیر می گذارد، فشار عرضه بعدی ممکن است کاهش یابد.

با توجه به تقاضای پایین دست، در ماه مه، با افزایش تدریجی دما، پوششهای پایین دست، چسب، جوهر و دیگر صنایع تقاضای ضعیفتری را تجربه خواهد کرد. علاوه بر این، نشست چینگدائو Shanghe به زودی برگزار خواهد شد. دولت ولایتی شاندونگ یک کنفرانس توزیع برای کار تولید ایمنی را در ماه مه در ماه مه درخواست بازرسی می کند. این گروه در Zibo، Dongying، Taian و Linyi مستقر شدند تا بازرسی انجام دهند. در آن زمان، بعضی از شرکت های بتانون پایین دست در چین شروع به محدود یا محدود کردند و حمل و نقل وسایل نقلیه خطرناک نیز مسدود شد. تقاضای داخلی برای حمایت از بازار موثر خواهد بود.

صادرات بوتانون عامل مهمی بر روند بازار بوده است. در ماه مه، دستگاه Maruzen ژاپن برنامه ریزی شده برای متوقف کردن و تعمیر مجدد، و دستورالعمل های خوبی برای صادرات وجود دارد. انتظار می رود که صادرات بوتانون داخلی به نفع خود با ادامه مصرف مداوم گیاه Maruzen ژاپن پس از اصلاح آن باشد. با این حال، لازم به ذکر است که تشکیل نشست همکاری شانگهای بر روی عملکرد بندر چینگدائو تأثیر می گذارد که برخی از منابع صادرات و عرضه به بازار جنوب چین را تحت تاثیر قرار می دهد.

به طور خلاصه، تأسیسات کارخانه بوتان فردی برای توقف متوقف شده اند، و علاوه بر این نشست ممکن است برخی از منابع داخلی بوتانون را محدود کند. انتظار می رود عرضه در ماه مه کاهش یابد، اما انتظار می رود تقاضا نیز کاهش یابد، در حالی که حجم صادرات کوچک است. این بازار همچنان تاثیر خواهد گذاشت. قیمت آپارتمانی بوتانون در ماه آوریل به شدت کاهش یافت و در بازار افزایش یافت. بنابراین، قیمت بوتانون ممکن است در ماه مه ادامه نیافت، و بازار کوتاه مدت همچنان با موجودی هضم شده، در انتظار بازگشت است.